Announce something here
Announce something here
Cart 0

Slovák Odchádza Z Predajne Áut, Pretože Je Príliš Chudobný, No Vracia Sa Ako Víťaz.

Bratislava, Slovensko – Marián Nagy navštívil predajňu a tešil, že si kúpi svoje prvé auto, na ktoré šetril niekoľko posledných mesiacov a bol pripravený pozrieť sa, čo ponúkajú. Marián si myslel, že jeho možnosti výberu budú prakticky neobmedzené. To, čo sa však čoskoro dozvedel, ho šokovalo. Nenašetril si ani zďaleka dosť a povedali mu, nech odíde, pretože „je príliš chudobný“. Marián vymyslel plán na našetrenie na prvé auto, ktorý uvádzame nižšie, aby sa mu podarilo splniť si sen a mohol sa kúpiť vrátiť si svoje vysnívané prvé auto.

 

  1. Rozhodnite, aký typ auta si chcete kúpiť

Keď budete vedieť, aký typ auta si chcete kúpiť, pomôže vám to určiť, koľko peňazí potrebujete našetriť. Ak napríklad chcete iba auto, ktorým sa odveziete do školy, práce alebo obchodov, ideálnou voľbou bude malé auto.

 

  1. Zvážte náklady na vlastnenie auta

Nemali by ste zabúdať ani na náklady súvisiace s vlastníctvom a údržbou auta. Určite si nechcete kúpiť auto, na ktorého údržbu a ďalšie náklady následne nebudete mať dosť peňazí.

 

  1. Vytvorte si rozpočet a držte sa ho

Teraz už viete, koľko peňazí potrebujete našetriť na vybrané auto. Ďalším krokom je vytvoriť si rozpočet a dodržiavať ho. Zvážte svoje príjmy a výdavky a zistite, koľko dokážete každý mesiac našetriť.

 

  1. Znížte svoje výdavky

Viac peňazí na auto môžete ušetriť tak, že znížite svoje výdavky. Nekupujte si najnovšiu módu ani technické novinky len preto, že ich majú všetci ostatní. Ak to nepotrebujete, nekupujte si to.

 

  1. Zarábajte viac

Ak nemáte zamestnanie, nájdite si ho. Ak máte zamestnanie zvážte možnosť doplnkového zamestnania, aby ste zarobili viac. Máte k dispozícii veľa možností.

 

  1. Zjednávajte cenu auta

Čas potrebný na nasporenie dostatku peňazí na prvé auto môžete skrátiť tak, že zjednáte nižšiu cenu. Či už kupujete od predajcu alebo súkromnej osoby, skoro vždy sa dá s cenou niečo urobiť.

 


Veríme, že Mariánove rady vám pomôžu získať prvé auto bez zbytočných problémov. Vďaka týmto tipom by ste mali dokázať našetriť na svoje prvé auto čo najskôr. Ak si chcete prečítať ďalšie návody alebo dokonca zaujímavé príbehy, prihláste sa na náš odber správ.

Prihlásiť Sa Náš Zoznam Odberu Správt

* Zadajte tu

Older Post Newer Post